Kolejny sukces Polaków w Himalajach. Bartek Ziemski zjechał z Lhotse na nartach
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Foto: AdobeStock
Bartek Ziemski – narciarz i alpinista – zjechał na nartach z Lhotse, czwartego najwyższego szczytu świata. Wcześniej Polak dokonał tego także na siedmiu innych ośmiotysięcznikach.
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Kolejny sukces Polaków w Himalajach. Bartek Ziemski zjechał z Lhotse na nartach
Powiązane
Prof. Przemysław Czarnek apeluje o reakcję
56 minut temu
Polecane
17-latka odpowie za fałszywy alarm w szkole
1 godzina temu









![Taksówkarz sprawcą kolizji w Ostrołęce. Posypały się punkty karne [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/kolizja_taxi.png)

