Kolejny ordynator SOR-u alarmuje. "Zaczynam się zwyczajnie bać"
Zdjęcie: Dr Dymitr Książek, ordynator SOR-u w podwarszawskim Międzylesiu o sytuacji w Szpitalu Południowym. . / autor: Fratria
"Jako lekarz z ponad 20-letnim stażem, ale też jako potencjalny pacjent, zaczynam się zwyczajnie bać" - powiedział w wywiadzie dla Onetu dr Dymitr Książek, ordynator SOR-u w podwarszawskim Międzylesiu. Lekarz uważa, iż słowa dr Emila Jędrzejewskiego nt. szokujących sytuacji...

7 godzin temu









