Miała być debata o stanie miasta. Taka, w której mieszkańcy mogą powiedzieć władzy, co działa, a co tylko wygląda dobrze w urzędowych prezentacjach. Według inicjatywy Kocham Gdańsk podczas sesji absolutoryjnej w Radzie Miasta Gdańska stało się jednak coś zupełnie innego. Zamiast szerokiej rozmowy z gdańszczanami miała powstać lista ograniczona do ustawowego minimum, a większość miejsc przy mikrofonie zajęły osoby związane z Koalicją Obywatelską. Sesja pod lupą Sprawa dotyczy debaty nad raportem o stanie miasta, która odbyła się przy okazji sesji absolutoryjnej 18 czerwca 2026 r. Przedstawiciele Kocham Gdańsk, Tomasz Jezierski i Paweł Zarzycki, przedstawili swoje zarzuty 23 czerwca podczas konferencji
Kocham Gdańsk zarzuca władzom ustawienie debaty
wbijamszpile.pl 19 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Kocham Gdańsk zarzuca władzom ustawienie debaty
Powiązane
Zmarł były radny gminy Bestwina i prezes OSP
38 minut temu
ZUS z apelem do rodziców. Czas tylko do końca czerwca
40 minut temu
Wotum zaufania i absolutorium dla wójta Gminy Ostróda
40 minut temu
Polecane
Rodzinny piknik
31 minut temu
Koncertowa Radiola. Łap bilet!
54 minut temu









