Kobieta wypadła z łodzi. Ratownicy apelują o kamizelki

1 dzień temu
Na jeziorze Niegocin kobieta wypadła z łodzi podczas gwałtownego manewru. Nagranie opublikowane przez Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe pokazuje, iż nikt na pokładzie nie miał kamizelki. Ratownicy apelują do wypoczywających na Mazurach o większą ostrożność.
Idź do oryginalnego materiału