Członkowie Klubów „Gazety Polskiej” m.in Busko-Zdrój, Kielce-Centrum spotkali się w Chmielniku, aby wyrazić poparcie dla Prezydenta RP Karol Nawrocki. Wydarzenie miało charakter otwartego spotkania z mieszkańcami regionu.
Klubowicze „GP” m.in. z Buska-Zdrój i Kielce-Centrum wspierają Prezydenta RP w Chmielniku
klubygp.pl 3 miesięcy temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Klubowicze „GP” m.in. z Buska-Zdrój i Kielce-Centrum wspierają Prezydenta RP w Chmielniku
Powiązane
Polecane
Awaria gazociągu. Ewakuowani mieszkańcy
26 minut temu
Afera w Szpitalu Południowym. Prokuratura zabrała głos
1 godzina temu




















