Trwa amerykanizacja Warszawy. Ale nie chodzi o nowe technologie ani choćby o wieżowce. Rośnie problem z niekontrolowanym rozrostem ościennych gmin. Drogi prowadzące do miasta są już teraz przeciążone, kierowcy tkwią w korkach, a infrastruktura (np. szkoły) w Warszawie przestaje być potrzebna. To zły kierunek.
Kierowcy utkną w korkach. Warszawa jest na granicy paraliżu [FELIETON]
4 tygodni temu
Zdjęcie: Samochód, samochody, korkach, droga, kierowcy
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Kierowcy utkną w korkach. Warszawa jest na granicy paraliżu [FELIETON]
Powiązane
"Idiotyzm". Zgorzelski reaguje na słowa Kowalskiego
30 minut temu
Hornemann – Niemiec, który pierwszy przeszedł Saharę
43 minut temu













