Karol Nawrocki spotkał się z prezydentami na Helu. Wiemy, o czym rozmawiano

2 godzin temu
Zdjęcie: Spotkanie Karola Nawrockiego z zaproszonymi prezydentami na Helu


Prezydenci są aktywnymi uczestnikami dyskusji w ramach formatów Bukareszteńskiej 9 i Inicjatywy Trójmorza — przekazała Kancelaria Prezydenta Karola Nawrockiego w wieczornym komunikacie.
Idź do oryginalnego materiału