Prezydent Karol Nawrocki nie pojawi się na Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. Powód, według Pałacu Prezydenckiego, jest prosty: nie dostał zaproszenia. Marcin Przydacz, szef Biura Polityki Międzynarodowej, mówi wprost, iż głowa państwa nie wybiera się na wydarzenie, na które nie została zaproszona. A w tle jest już nie tylko dyplomatyczny zgrzyt, ale coraz ostrzejszy spór między Warszawą a Kijowem. Nie będzie prezydenta w Gdańsku Ukraine Recovery Conference odbędzie się w czwartek i piątek w Gdańsku. Polska jest w tym roku gospodarzem spotkania, na które mają przyjechać przywódcy państw wspierających Ukrainę, ministrowie, inwestorzy oraz przedstawiciele firm zainteresowanych odbudową kraju
Karol Nawrocki nie został zaproszony na konferencję o odbudowie Ukrainy
wbijamszpile.pl 2 godzin temu
- Strona główna
- Polityka światowa
- Karol Nawrocki nie został zaproszony na konferencję o odbudowie Ukrainy
Powiązane
Występ Sikorskiego we Wrocławiu. Nagle zadzwonił telefon
2 godzin temu
Nagła podróż Rubio na Bliski Wschód. Ujawniono powód
2 godzin temu
Polecane
Z regionu. Wybrali się do Rosji z fałszywymi dokumentami
2 godzin temu










