Kancelaria Karola Nawrockiego wynajmuje limuzyny dla urzędników. 2 mln zł za osiem aut
1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: PAP
Kancelaria Karola Nawrockiego wynajęła limuzyny Audi. Jak wynika z dokumentów przetargowych, kupiła też Mercedesy, choć do finalizacji zakupu miało nie dojść. – To zbyt duże luksusy jak na urzędników – komentuje polityczna konkurencja.
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Kancelaria Karola Nawrockiego wynajmuje limuzyny dla urzędników. 2 mln zł za osiem aut
Powiązane
O pewnym ojczulku / Hardy
26 minut temu
Polityczny zwrot na Litwie. Rząd podał się do dymisji
43 minut temu
Polecane
Zmiany w kierownictwie policji. CBŚP ma nowego komendanta
1 godzina temu
Zmiany w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku
1 godzina temu








