Kaczyński o aferze w szpitalu. Proponuje powołanie Komisji

2 godzin temu
"Powiedzieć, iż to łajdactwo, to jakby nic nie powiedzieć! Patologia!" - tak prezes PiS Jarosław Kaczyński ocenił najnowsze doniesienia dotyczące afery w Szpitalu Południowym. Jego zdaniem jej wyjaśnieniem powinna się zająć "niezależna Komisja Zaufania Publicznego".
Idź do oryginalnego materiału