We wtorek w Rudzie Malenieckiej miała miejsce sesja absolutoryjna Rady Gminy. W trakcie obrad głosowano nad przyznaniem wotum zaufania i absolutorium wójt Jolancie Orman.
W sesji udział wzięło 13 radnych, dwoje było nieobecnych. Podczas spotkania przedstawiono sprawozdanie z działalności samorządu podczas ostatniego roku. Głosowanie było jednogłośne. Wszyscy zebrani zdecydowali się poprzeć wotum zaufania oraz przyznać absolutorium wójt Jolancie Orman.

– „Cieszę się bardzo wynikiem tego absolutorium. Głosowanie przebiegło w jak najlepszym porządku. Wszystkie głosy były za. Na ten sukces, jakim jest uzyskanie przez wójta absolutorium pracuje duża grupa osób działających w strukturach Urzędu Gminy, w strukturach poszczególnych jednostek, wszystkim tym osobom należą się słowa uznania i podziękowania. Wszyscy razem pracujemy na markę, jaką jest nasza gmina” – komentuje Orman.
Po głosowaniach przyszedł czas na przedstawienie przez przewodniczących poszczególnych komisji planu działania na najbliższy czas.
Zdjęcia:

1 rok temu


![Hetman Ludwik Konstanty Pociej spoczął w kryptach kościoła św. Ludwika we Włodawie [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-hetman-ludwik-konstanty-pociej-spoczal-w-kryptach-kosciola-sw-ludwika-we-wlodawie-zdjecia-1782162634.jpg)







