Jedlicze: praca w REMAK ENERGOMONTAŻ. Szukają kilku pracowników

carpatiabiznes.pl 2 miesięcy temu
Zdjęcie: remak energomontaż praca

Jedlicze/Praca. REMAK ENERGOMONTAŻ to przedsiębiorstwo z ponad 50-letnią tradycją w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki.

Wiodącą działalnością spółki jest projektowanie i produkcja urządzeń dla rynku energetycznego, a także montaż i utrzymanie w ruchu kompletnych obiektów energetycznych i przemysłowych, w tym bloków energetycznych na parametry nadkrytyczne zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Oferty pracy (REMAK ENERGOMONTAŻ/Jedlicze)

Wydawca Narzędzi – Elektromonter (szukają 4 osoby)

Twój zakres obowiązków

  • podłączenie instalacji elektrycznej zaplecza socjalnego budowy oraz urządzeń na obiekcie,
  • przeglądy okresowe urządzeń elektrycznych i elektronarzędzi (szlifierki, wiertnice, ukosowarki),
  • doraźna naprawa i przeglądy elektronarzędzi, rozdzielnic, pozostałych urządzeń/maszyn elektrycznych,
  • wydawanie sprzętu i materiałów na budowie oraz przygotowanie zwrotów z budowy,
  • obsługa programu do ewidencji narzędzi,
  • kontrola harmonogramu przeglądu sprzętu.

Wymagania

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • znajomości obsługi komputera (do tworzenia protokołów z przeglądów, walidacji),
  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności (praca w delegacji).

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • doświadczenie w branży energetycznej.

Oferta

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach, stałe zatrudnienie w Bielsku- Białej,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • zapewniony transport i zakwaterowanie w przypadku delegacji,
  • zakwaterowanie w przypadku dużej odległości od miejsca zamieszkania,
  • prywatną opiekę medyczną LUX MED,
  • ubezpieczenia grupowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • spotkania i wyjazdy integracyjne

Ślusarz (szukają 2 osoby)

  • wykonywanie różnego rodzaju czynności zakresu mechanicznego podczas obsługi serwisowej i nowych montaży urządzeń energetycznych na zakładach przemysłowych, takich jak: elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, koksownie, rafinerie,
  • terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań.

Wymagania

  • doświadczenia w wykonywaniu prac ślusarskich,
  • doświadczenia w montażach, remontach urządzeń energetycznych takich jak: turbiny parowe, pompy wodne i olejowe, sprężarki, przekładnie, wymienniki oraz armatura,
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferta

Benefity

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „REMAK ENERGOMONTAŻ”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału