Zdjęcie: Jak oceniamy ostatnie wydarzenia związane z pracą komisji do spraw Pegasusa?
Nie cichną komentarze po ostatnim posiedzeniu komisji do spraw Pegasusa. Przypomnijmy, w piątek na godzinę 10:30 zaplanowano posiedzenie komisji, na którym przesłuchany miał zostać Zbigniew Ziobro. Mimo porannego zamieszania, policjanci doprowadzili polityka do Sejmu, ale do przesłuchania nie doszło. Komisja bowiem zakończyła obrady. Tego dnia przed południem Zbigniew Ziobro pojawił się w siedzibie TV Republika, gdzie udzielał wywiadu na żywo. Po jego zakończeniu, policja zatrzymała byłego, ministra sprawiedliwości. Komisja ds. Pegasusa rozpoczęła posiedzenie o godz. 10:30. Z uwagi na nieobecność Ziobry, wiceszef komisji Marcin Bosacki (KO) złożył wniosek o podjęcie uchwały „o zwrócenie się do prokuratora generalnego o wystąpienie do Sejmu z wnioskiem o wyrażenie zgody na zastosowanie wobec Zbigniewa Ziobro kary porządkowej, aresztu na okres 30 dniu”. Jak oceniamy ostatnie wydarzenia związane z pracą komisji do spraw Pegasusa? Jak oceniają Państwo postawę Zbigniewa Ziobry? Co dalej powinno się wydarzyć żeby sprawa została wyjaśniona?
Pyta Daniel Rutkowski
Otwarty Mikrofon:
Jak oceniamy ostatnie wydarzenia związane z pracą komisji do spraw Pegasusa?
Czy kary dla sprawców napaści powinny być wyższe? Czy jest społeczne przyzwolenie na słowną i fizyczną agresję?
Czy warto kontynuować wydobycie węgla czy miedzi ryzykując życiem i zdrowiem górników?
Czy słowa Elona Muska relatywizujące historię oraz wspierające niemiecką AfD, są groźne dla nas, Europy i samych Niemiec?
Jak traktować sprawców przemocy wobec załóg karetek medycznych i innych funkcjonariuszy publicznych?
Czy nowe przepisy dotyczące e-papierosów i innych wyrobów beztytoniowych to dobry sposób na ograniczenie palenia wśród dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych?
Czy grupa seniorów narażona jest bardziej na samotność?
Czy Donald Trump przywróci „złoty wiek” Ameryki?
Czy nie obawiacie się zbyt dużego wpływu właścicieli Twittera, Facebooka czy Tik-Toka na kształtowanie opinii społecznej, wyniki wyborów czy decyzje polityczne przywódców światowych mocarstw?
Dlaczego związki małżeńskie coraz częściej się rozpadają? Co jest – według Państwa – tego przyczyną?