Iran zagroził wstrzymaniem rozmów z USA

3 godzin temu

Irańska Gwardia Rewolucyjna zagroziła w niedzielę „całkowitym wstrzymaniem” rozmów z USA - przekazała irańska państwowa Press TV, cytowana przez agencję Associated Press.

Władze Iranu przyznały również, iż wystrzeliły rakiety i drony w kierunku amerykańskich baz wojskowych w Kuwejcie i Bahrajnie.

Gwardia Rewolucyjna, znana też jako Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej, oświadczyła, iż amerykańskie ataki naruszyły obowiązujące zawieszenie broni i „spowodują całkowite wstrzymanie wszelkich procesów dyplomatycznych” - podała Press TV, cytowana przez portal Times of Israel.

JG, PAP

Idź do oryginalnego materiału