61 767 038 zł – tyle otrzymają samorządy z powiatu ropczycko- sędziszowskiego na inwestycje. Premier ogłosił wyniki II edycji Rządowego Funduszu Polski Ład. 30 mld zł rozdysponowano pomiędzy jednostki samorządu terytorialnego w całej Polsce w ramach drugiej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
W naszym powiecie środki te zostaną przeznaczone na inwestycje głównie związane z remontem dróg ale także budnków szkolnych czy oczyszczalni ścieków.
Poniżej grafiki ze szczegółowymi zadaniam i kwotami dofinansowania dla danego samorządu.










źródło: FB Poseł Kazimierz Moskal / zdjęcie główne FB Kancelaria Premiera

4 lat temu



![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)





