Idą zmiany w wyposażeniu aut. Ministerstwo wprowadza nowy obowiązek
1 miesiąc temu
Zdjęcie: /Shutterstock
Do posiadania apteczki w samochodzie już tego lata zobowiązany będzie każdy kierowca w Polsce. Ministerstwo Infrastruktury finalizuje przepisy, które mają dostosować polskie prawo do europejskich standardów i zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.
- Strona główna
- Koronawirus
- Idą zmiany w wyposażeniu aut. Ministerstwo wprowadza nowy obowiązek
Powiązane
Del Bigtree: Dzieci umarły po szczepionce
12 godzin temu











