Szymon Hołownia zrezygnował ze stanowiska wiceprzewodniczącego Polski 2050. O decyzji poinformował Łukasz Osmalak, zasiadający w zarządzie ugrupowania. - Szymon sam podjął taką decyzję i sam złożył rezygnację - przekazał poseł, dodając, iż doszło do tego przed Radą Krajową. Polityk odmówił komentarza.