Hanna Suchocka, polska polityk, była premier i wieloletnia ambasadorka w Watykanie, odebrała tytuł Honorowego Obywatela Wrocławia „Civitate Wratislaviensi Donatus”. W trakcie uroczystej sesji odbywającej się z okazji Święta Wrocławia, obchodzonego w dniu patrona miasta, św. Jana Chrzciciela, wręczone zostały takżę Nagrody Wrocławia i Nagrody Prezydenta Wrocławia. Sprawdź, kto je otrzymał.