Gorąco w Sejmie! Wicepremier Sasin odpowiada opozycji
3 lat temu
Zdjęcie: Wicepremier Jacek Sasin w Sejmie / autor: Fratria
"Panie ministrze Sasin jest pan po prostu bezczelny" - histeryzowała posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Gorąco w Sejmie! Wicepremier Sasin odpowiada opozycji
Powiązane
Atak na statek w cieśninie Ormuz
3 godzin temu
Remont dróg w Nasielsku
5 godzin temu
CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]
5 godzin temu
Polecane
MAJA KAPŁON – Nic nie działa (tak jak Ty)
1 godzina temu
Próba syren alarmowych - 29 czerwca - Aktualności
1 godzina temu





![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)




