Rada Miasta Kielce przyznała wotum zaufania prezydent Agacie Wojdzie. Za zagłosowało 14 rajców, w tym cały klub Koalicji Obywatelskiej oraz radni niezrzeszeni – Dariusz Gacek, Monika Kowalczyk, Anna Mazur-Kałuża i Natalia Rajtar.
Przeciwko wotum zaufania dla prezydent Kielc byli przewodniczący Maciej Jakubczyk oraz ośmioro radnych Prawa i Sprawiedliwości.
Wkrótce więcej informacji.
Ponad stuosobowa reprezentacja MPK wzięła również udział w sesji absolutoryjnej domagają się przestrzegania zapisów zawartych w porozumieniu z miastem z 2007 roku oraz otwartego dialogu.

1 godzina temu








![Kosmiczny spektakl nad Ostrołęką. Zobacz wyjątkowe zdjęcia Czytelnika [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_1941.jpg)

