Gill-Piątek odeszła, by Hołownia budował listę z PSL?
3 lat temu
Zdjęcie: autor: wPolityce.pl
"Powstanie lista centrowa, czyli PSL i Hołowni, drugą listę stworzy Platforma Obywatelska, a trzecią listę stworzy Lewica" - mówił Sawicki.
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Gill-Piątek odeszła, by Hołownia budował listę z PSL?
Powiązane
Jest nowy sondaż. Partia Brauna znów zyskała
6 godzin temu
Kto nowym prezydentem Krakowa. Oto wyniki nowego sondażu
6 godzin temu
Kto prezydentem Krakowa? To pokazał nowy sondaż
8 godzin temu
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
13 godzin temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
18 godzin temu
Duffy kończy 42 lata. Porywacz zgotował jej piekło na ziemi
18 godzin temu











