Po protestach mieszkańców, zbiórce podpisów i spotkaniu radnych z urzędnikami coraz wyraźniej widać, iż temat nie zgaśnie po kilku wpisach w internecie. Mieszkańcy Przymorza nie chcą trzech 16-kondygnacyjnych budynków między galerią a ul. Obrońców Wybrzeża. Radni domagają się konkretów od miasta i inwestora. Na stole jest też petycja z ponad tysiącem podpisów. To już nie jest symboliczny gest. To polityczny i społeczny sygnał: Przymorze mówi „sprawdzam”. Spotkanie w urzędzie O spotkaniu w Urzędzie Miejskim w Gdańsku poinformował Krzysztof Skrzypski, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Przymorze Wielkie. Jak przekazał, odbyło się ono na jego wniosek i dotyczyło planowanej zabudowy części działki należącej do
Galeria Przymorze i trzy wieże. Radni naciskają na władze Gdańska
wbijamszpile.pl 1 dzień temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Galeria Przymorze i trzy wieże. Radni naciskają na władze Gdańska
Powiązane
Starostwo Powiatowe w Górze informuje
53 minut temu
Polecane
Ilu mieszkańców ma Ostrołęka? Najnowsze dane
39 minut temu
Blisko Ciebie 25.06.2026
55 minut temu
Na Horyzoncie - Rozmowa (Maria Skalniak)
58 minut temu
Wiatraczki na ochłodę!
59 minut temu
Informacja o planowanym koszeniu trawy na terenie cmentarza
1 godzina temu















