Forum Polsko-Niemieckie w Berlinie. 35. rocznica podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy

5 dni temu
Szefowie dyplomacji Polski i Niemiec, Radosław Sikorski i Johann Wadephul, spotkali się w Berlinie i uczestniczyli w Forum Polsko-Niemieckim. Miało miejsce 17 czerwca, w 35. rocznicę podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. Podczas wydarzenia ministrowie wręczyli Nagrodę za Szczególne Zasługi dla Rozwoju Stosunków Polsko-Niemieckich. Rozmowy bilateralne ministrów spraw zagranicznych Polski i Niemiec Rozmowa …
Idź do oryginalnego materiału