Energetyka. Nowy pełnomocnik, a choćby dwóch?
1 rok temu
Zdjęcie: Nadzór nad infrastrukturą energetyczną wyjdzie z kompetencji resortu klimatu / autor: Fratria / AS
Maciej Bando już nie odpowiada za strategiczną infrastrukturę energetyczną, choć pozostał w kierownictwie Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Czy na długo?
- Strona główna
- Energetyka
- Energetyka. Nowy pełnomocnik, a choćby dwóch?
Powiązane
Polska chce odroczenia przepisów o metanie
13 godzin temu
1000 zł to minimum. Rząd uruchamia nowy nabór
20 godzin temu
Polecane
Policja ostrzega przed oszustwem w taksówkach
15 godzin temu
Rosjanie zrzucili bombę cybernetyczną na wielki koncern
19 godzin temu
Toronto: Apel policji przed weekendem Pride
20 godzin temu
Seria włamań do sklepów z kartami kolekcjonerskimi
1 dzień temu











