Elbląg: radni udzielili wotum zaufania i absolutorium prezydentowi miasta

1 godzina temu

Prezydent Elbląga z wotum zaufania i absolutorium. Głosowanie poprzedziła prawie 3-godzinna dyskusja. Komentując jego wynik, Michał Missan zapewnił, iż w przyszłości w mieście będzie realizowanych wiele inwestycji. Zaczęliśmy już realizację wniosków złożonych do ZIT-u – Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, ale też środki na przedszkola i placówki oświatowe. Także pomalutku rozkręcamy ten boom inwestycyjny. Widzicie państwo, iż […]

Idź do oryginalnego materiału