Dziemianowicz-Bąk o Szpitalu Południowym: „To już nie jest oburzające. To jest przerażające”

1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: PAP/Szymon Łabiński


Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk uważa, iż doniesienia o Szpitalu Południowym są „przerażające” i wymagają pełnego wyjaśnienia przez państwo.
Idź do oryginalnego materiału