Dziemianowicz-Bąk o Szpitalu Południowym: „To już nie jest oburzające. To jest przerażające”
1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: PAP/Szymon Łabiński
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk uważa, iż doniesienia o Szpitalu Południowym są „przerażające” i wymagają pełnego wyjaśnienia przez państwo.
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Dziemianowicz-Bąk o Szpitalu Południowym: „To już nie jest oburzające. To jest przerażające”
Powiązane
Burza w sieci po słowach Donalda Tuska. Przesadził?
1 godzina temu
Ukraina w Unii Europejskiej? Polacy zabrali głos
1 godzina temu









