"Dziękujemy pani!". Lawina po słowach posłanki KO

1 godzina temu
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek miała dostać się na specjalistyczne badania po zaledwie trzech tygodniach oczekiwania. Szerokim echem odbił się jej komentarz dot. całego zdarzenia, w którym stwierdziła ona: "Zadzwoniono, iż mam przyjść, bo się zwolnił jakiś termin w sobotę. To jeszcze powinni mi podziękować za to, iż przyszłam, iż wypełniłam ten termin". Po jej słowach w sieci zaroiło się od krytycznych komentarzy.
Idź do oryginalnego materiału