Dwa śledztwa po aferze z lekarzem-milionerem!
Zdjęcie: Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Piotr Skiba podczas briefingu w siedzibie prokuratury w Warszawie / autor: PAP/Leszek Szymański
Będą dwa śledztwa po aferze w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności lekarza-milionera z KO. Poprowadzi je Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

3 godzin temu












