Dwa śledztwa po aferze z lekarzem-milionerem!

3 godzin temu
Zdjęcie: Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Piotr Skiba podczas briefingu w siedzibie prokuratury w Warszawie / autor: PAP/Leszek Szymański


Będą dwa śledztwa po aferze w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności lekarza-milionera z KO. Poprowadzi je Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
Idź do oryginalnego materiału