Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Wrzeszcz wszczęła oficjalnie śledztwo dotyczące możliwego przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez urzędników gdańskiego magistratu. Chodzi o decyzję zamknięcia mostu nad Martwą Wisłą w ciągu ul. Siennickiej. Sprawa dotyczy działań podjętych najpóźniej 8 stycznia 2025 roku i może mieć poważne konsekwencje dla władz miasta. Trzy szybkie fakty: Zamknięty most, otwarta sprawa Sprawa mostu siennickiego ciągnie się od lat. Choć decyzja o jego zamknięciu została ogłoszona w styczniu 2025 roku, to według radnych Prawa i Sprawiedliwości, problem był znany znacznie wcześniej. Aleksandra Dulkiewicz oraz jej zastępca Piotr Borawski zostali wskazani jako osoby odpowiedzialne za brak odpowiednich działań zapobiegających zniszczeniu
Dulkiewicz pod lupą prokuratury. Sprawa Mostu Siennickiego
wbijamszpile.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Dulkiewicz pod lupą prokuratury. Sprawa Mostu Siennickiego
Powiązane
W Toronto będzie więcej deptaków?
2 godzin temu
Morawiecki organizuje wielki zjazd bez Kaczyńskiego
3 godzin temu
Polecane
Niemcy – masowe zwolnienia w fabrykach Volkswagena
1 godzina temu
Inwestycje zrealizowane • Re: Galeria Kalisz - Carrefour
1 godzina temu
Wianki w Ciążeniu
1 godzina temu
Parkowe Nuty Wieczorową Porą
1 godzina temu
Modyń kolejnym celem odkrywców Beskidu Wyspowego
3 godzin temu


![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)







