Donald Tusk porzucił zdrowy rozsadek i wytypował TAKI wynik meczu Polska-Holandia. „I co mi zrobicie?”

1 tydzień temu
Premier Donald Tusk wytypował wynik meczu Polska-Holandia. Szef rządu kierował się raczej sercem, a nie zdrowym rozsądkiem. Niedziela 16 czerwca to trzeci dzień Mistrzostw Europy w piłce nożnej rozgrywanych na niemieckich boiskach. Za nami cztery spotkania w których padło aż szesnaście bramek, co daje imponującą średnią czterech goli na mecz. Premier Donald Tusk wytypował wynik meczu Polska-Holandia. Szef rządu nie liczy na grad bramek. Wielkie strzelanie na mistrzostwach Chyba kilka osób przypuszczało, iż gospodarze mają tak dobrze naoliwioną maszynę, bo w piątkowym meczu otwarcia nie pozostawili Szkodom żadnych złudzeń. Wynik 5:1 mówi sam za siebie. Każdy kibic ma jakiś sentyment do reprezentacji Chorwacji, która mierzyła się w sobotnie popołudnie z reprezentacją Hiszpanii. Przez 20 minut pierwszej połowy oglądaliśmy piłkarskie szachy, ale później podopieczni Luisa de la Fuente podkręcili tempo i w ciągu kwadransa zdobyli trzy bramki. Pobicie ekipy z Bałkanów aż 3:0 jest jasnym sygnałem, iż Hiszpanie mierzą w tych zawodach wysoko. Komentatorzy po cichu liczyli, iż reprezentacja Węgier pokusi się o niespodziankę w meczu ze Szwajcarią. Helweci zdominowali pierwszą połowę meczu i schodzili do szatni prowadzać 2:0. Madziarzy wyszli na drugą część meczu naładowani, co przyniosło im bramkę. Tuż przed końcem meczu Szwajcarzy strzelili trzeciego gola i dopisują sobie