Donald Tusk na szczycie V4. Znamy szczegóły wizyty premiera

1 dzień temu
Premier Donald Tusk uczestniczył we wtorek w szczycie Grupy Wyszehradzkiej, który odbył się w Godollo, niedaleko Budapesztu. Spotkanie liderów Polski, Węgier, Czech i Słowacji stanowiło okazję do omówienia bieżących wyzwań i wypracowania wspólnych strategii, w kontekście dążeń do odnowienia...
Idź do oryginalnego materiału