Czy ministra zdrowia powinna podać się do dymisji? Polacy ocenili

1 godzina temu
Ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda powinna podać się do dymisji w związku z aferą i ogólną sytuacją w ochronie zdrowia. Tak twierdzi połowa Polaków - wynika z sondażu United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski.
Idź do oryginalnego materiału