Włodzimierz Czarzasty ogłosił, iż będzie kandydował na przewodniczącego Nowej Lewicy. Partia zapowiedziała rozpoczęcie kampanii wyborczej przed wyborami parlamentarnymi w 2027 roku i podkreśliła znaczenie jedności oraz stabilności rządu. Poseł Tomasz Trela wskazał, iż partia wchodzi w nowy etap mobilizacji. „W najbliższą niedzielę dokonamy wyborów wewnętrznych, ale też rozpoczniemy kampanię wyborczą do wyborów parlamentarnych w 2027...
Czarzasty: „Będę kandydował”. Lewica rozpoczyna przygotowania do wyborów 2027
6 miesięcy temu
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Czarzasty: „Będę kandydował”. Lewica rozpoczyna przygotowania do wyborów 2027
Powiązane
Jest nowy sondaż. Partia Brauna znów zyskała
9 godzin temu
Kto nowym prezydentem Krakowa. Oto wyniki nowego sondażu
9 godzin temu
Nie żyje Józef Nowicki. Był posłem SLD, prezydentem Konina
11 godzin temu
Kto prezydentem Krakowa? To pokazał nowy sondaż
11 godzin temu
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
16 godzin temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
21 godzin temu
Duffy kończy 42 lata. Porywacz zgotował jej piekło na ziemi
21 godzin temu









