

Tworzymy cuda z recyklingu!


Nasze małe i duże EKO-artystki oraz EKO-artyści już działają!


Przygotowujemy wyjątkowe prace na konkurs „EKO-ozdoba do ogrodu”, wykorzystując materiały, które zamiast trafić do kosza, dostały drugie życie.


Powstają niezwykłe dekoracje z kartonów, plastikowych opakowań, puszek, nakrętek i innych materiałów z recyklingu oraz naturalnych drewienek, kamyków. Dzięki temu uczymy się, iż kreatywność nie zna granic, a dbanie o środowisko może być świetną zabawą!



EKO

Recykling

Zero Waste

Drugie życie przedmiotów

Kreatywność

Troska o przyrodę Trzymajcie za nas kciuki i pamiętajcie – czasem największe skarby powstają z rzeczy, które inni uznaliby za niepotrzebne!



Poniżej kilka zdjęć naszych ekologicznych działań!!



















![Wrocław: przy parafii św. Karola Boromeusza powstał drugi dom dla wielu dzieci [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/460922336_851026347209732_837806485896500415_n.jpg)

