Co za złość! Były reprezentant Polski odpalił się po meczu, szokujący wpis. „Zjedz wszystkie trupy!”

1 tydzień temu
Ćwierćfinałowy mecz Ligi Konferencji Europy, w którym rywalizowały LOSC Lille i Aston Villa, był niezwykle emocjonujący. Te emocje udzieliły się też byłemu reprezentantowi Polski. Ludovic Obraniak opublikował szokujący wpis, uderzający w bramkarza Emiliano Martineza. Piłkarskie rozgrywki w Europie wchodzą w decydujące fazy. Ten tydzień minął pod znakiem rewanżowych meczów ćwierćfinałowych w Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy. Jednym z ciekawszych spotkań był mecz w tym trzecim pucharze, w którym francuskie LOSC Lille rywalizowało z angielską Aston Villa. Brytyjska drużyna, w której występuje reprezentant Polski Matty Cash, przystępowała do rewanżu z jednobramową przewagą. W pierwszym meczu Aston Villa wygrała 2:1 po golach Olliego Watkinsa i Johna McGinna. Bramkę dla Lille zdobył Bafote Diakite. Lille gwałtownie odrobiło straty. W 15. minucie Yusuf Yazici zdobył pierwszą bramkę dla Francuzów. W drugiej połowie Benjamin Andre podwyższył na 2:0 i to Lille meldowało się w półfinale. W 87. minucie fantastycznym strzałem popisał się Cash i doprowadził do dogrywki. Ta nie przyniosła rozstrzygnięcia, do wyłonienia zwycięzcy niezbędne okazały się karne. MATTY CASH BOHATEREM! GOOOOLL! Reprezentant Polski strzela gola być może na wagę dogrywki! Ależ powrót po kontuzji. 📺Lille – Aston Villa oglądaj w Viaplay! https://t.co/YXEZKDWtbu pic.twitter.com/bNiafBAtpS — Viaplay Sport Polska (@viaplaysportpl) April 18, 2024