Były poseł PO odsyła Nawrockiemu odznaczenie. Teraz mówi o hejcie i "szambie"

1 godzina temu
Były poseł, związany dawniej z Platformą Obywatelską, Piotr Fogler, w ramach gestu solidarności z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim, zdecydował, iż odeśle prezydentowi Karolowi Nawrockiemu odznaczenie, które ma. Chodzi o Złoty Krzyż Zasługi, który otrzymał w 2005 roku z rąk prezydent...
Idź do oryginalnego materiału