Były ambasador o konferencji w Gdańsku. "Podważanie rangi"

1 godzina temu
- To może być czarny cień, który się niestety położy na Ukrainie. Nieobecność prezydenta Zełenskiego, który był jednym z organizatorów i zapraszał na tę konferencję, to coś, co jest trudne do zrozumienia - mówił w programie "Newsroom" w Wirtualnej Polsce Jan Piekło, były ambasador RP w Ukrainie.
Idź do oryginalnego materiału