Była urzędniczka MS zaskarżyła bodnarowców do Strasburga!
1 rok temu
Zdjęcie: Minister Adam Bodnar / autor: Fratria/X
"Trybunał przystąpi do rozpatrzenia powyższej skargi tak gwałtownie jak to będzie możliwe na podstawie przedłożonych informacji i dokumentów".
- Strona główna
- Sądownictwo i KPO
- Była urzędniczka MS zaskarżyła bodnarowców do Strasburga!
Powiązane
Ależ się nie lubią! Miller o Czarzastym: "Zakała po prostu"
16 godzin temu
Polecane
Polacy nie zagrają w Mistrzostwach Europy
3 godzin temu
Bezpieczeństwo w praktyce. IV Piknik „Bezpieczny Powiat”
4 godzin temu











