W Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim burmistrz Łęczycy Paweł Kulesza, na wniosek wojewody Doroty Ryl, został odznaczony Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego nadaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. To specjalne wyróżnienie wręczone przez wojewodę łódzkiego jest nadawane za szczególne zasługi i stanowi wyraz uhonorowania działalności na rzecz wspólnoty samorządowej.
– To dla mnie ogromny zaszczyt. Traktuję tę odznakę jako docenienie pracy na rzecz mieszkańców Łęczycy oraz wszystkich działań podejmowanych wspólnie z radą miejską w Łęczycy, pracownikami urzędu i wszystkich jednostek organizacyjnych. Jestem wzruszony i serdecznie dziękuję za zaufanie. To wyróżnienie pokazuje, iż zaangażowanie i kooperacja przynoszą mnóstwo dobrych decyzji i skutecznych realizacji – mówi burmistrz Łęczycy, Paweł Kulesza.
Podczas uroczystości uhonorowano 13 samorządowców z terenu województwa łódzkiego.
UM Łęczyca




![II Forum Bezpieczeństwa Wschodniej Polski. Debatowali o sytuacji terenów przygranicznych [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-ii-forum-bezpieczenstwa-wschodniej-polski-debatowali-o-sytuacji-terenow-przygranicznych-zdjecia-1782156568.jpg)






