Burmistrz Elżbieta Czarnota z wotum zaufania i absolutorium za 2025 rok

3 dni temu
Podczas sesji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej burmistrz Elżbieta Czarnota otrzymała wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu za 2025 rok.
Idź do oryginalnego materiału