Bojkot dwójki sędziów TK. "Bez podpisu na liście obecności"

5 godzin temu
Zdjęcie: Trybunał Konstytucyjny / autor: Fratria


Jak czytamy na stronie Trybunału Konstytucyjnego, zwołane na dziś posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Sędziów TK nie odbyło się z powodu braku kworum. "Pomimo fizycznej obecności w Trybunale Konstytucyjnym, dwoje sędziów – Magdalena Bentkowska i Dariusz Szostek – nie złożyło podpisu...
Idź do oryginalnego materiału