Bodnar komentuje ostatnie wystąpienie. Zwróciła się do... Pakosińskiej

1 miesiąc temu
Izabela Bodnar zabłysnęła niecodziennym "stand-upem" w Hali Stulecia we Wrocławiu. Opowiadając o pomysłach na miasto, wywołała uśmiechy i porównania do Katarzyny Pakosińskiej. Teraz polityczka Trzeciej Drogi opublikowała specjalne nagranie, zwracając się prosto do aktorki. – Podobno podczas konwencji prezydenckiej skradłam pani show – zaczęła.


I tura wyborów prezydenckich we Wrocławiu była istną sensacją. Jacek Sutryk nie wygrał głosowania już przy pierwszym podejściu. Zamiast tego zdobył zaledwie 34,3 proc. głosów. Drugie miejsce zajęła Izabela Bodnar. Posłanka Polski 2050 otrzymała 29,8 proc. poparcia.

Wybory we Wrocławiu. Izabela Bodnar zwróciła się do Katarzyny Pakosińskiej


Tuż przed ogłoszeniem ciszy wyborczej parlamentarzystka zorganizowała konwencję w Hali Stulecia. Tam wywołała niemałe emocje zaskakującym wystąpieniem. W oczy rzuciła się jej intensywna gestykulacja oraz ekscytacja w opowiadaniu o programie wyborczym.

– Z drugiej strony ja od razu myślę, jak rozmawiam na przykład z mieszkańcami Jagodna. Wiadomo, iż oni chcą ten swój słynny tramwaj. Ale ja już myślę, iż ten tramwaj to im kupię za KPO i o tym już rozmawiałam z minister Pełczyńską, z wiceministrem Szyszko do spraw funduszy – mówi.

– A te tory to zrobię z funduszu spójności. A już minister infrastruktury uzgodnił ze mną, obiecał, iż we wrześniu będzie rozporządzenie, które pozwoli crossować (przeciąć - red.) tory kolejowe z tramwajem, więc już mamy to załatwione – dodała, śmiejąc się.Nagranie trafiło do sieci i zdobyło ponad 1,3 mln wyświetleń. Niedługo po publikacji zaroiło się też od komentarzy. Internauci zaczęli porównywać Bodnar do Katarzyny Pakosińskiej. Inni zwrócili uwagę na polityczny aspekt sprawy.

"Nikt nie zrobił tyle, jak internauci dla rozpromowania i przebicia się info o tym, iż kontrkandydatka obecnego prezydenta Wrocławia załatwia już mieszkańcom Jagodna dawno wyczekiwany tramwaj. jeżeli wynik będzie bliski remisu (a będzie) to takie Jagodno będzie decydujące" – napisał Mateusz Pluta.

"skuteczny gest ma wesprzeć słowo, a nie go zastąpić. Nadekspresje mimiczne i ruchowe mogą zdradzać zdenerwowanie lub ekscytację! Charyzma jest okej, jednak musi być wiarygodna i dopasowana. Inaczej jest sztuczna, mało wiarygodna" – komentuje ekspertka ds. mowy ciała Daria Domaradzka-Guzik.Izabela Bodnar odpowiedziała na liczne reakcje, publikując specjalne nagranie. Zaczęła od pozdrowienia Katarzyny Pakosińskiej, do której była porównywana po komicznym występie.

– Chciałam serdecznie pozdrowić panią Katarzynę Pakosińska. Pani Kasiu, ja jestem pani ogromną fanką od lat i pani promiennego uśmiechu. Podobno podczas konwencji prezydenckiej skradłam pani show – zaczęła.

– Pani Kasiu, chciałam panią serdecznie z przyjaciółmi zaprosić panią do Wrocławia. Jak już będę prezydentką, niech wpadnie pani na kawkę – dodała.

Idź do oryginalnego materiału