W sobotę w Bochni odbył się XXVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O pierścień św. Kingi”. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Tańca Regis. Na parkiecie zaprezentowali się tancerze w różnych kategoriach wiekowych z wielu zakątków Polski. Zawody odbywały się pod patronatem Burmistrz Magdaleny Łacnej. W jej imieniu uczestników zmagań powitał w Solnym Grodzie zastępca burmistrza Wojciech Woźniczka.
BOCHNIA. Na parkiecie walczyli o pierścień św. Kingi [ZDJĘCIA]
bochniazbliska.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- BOCHNIA. Na parkiecie walczyli o pierścień św. Kingi [ZDJĘCIA]
Powiązane
Ceny paliw od soboty do poniedziałku
2 godzin temu
Na bezpieczeństwo
3 godzin temu
Urzędomat
4 godzin temu
Polecane
Plażowicze oblegają Białostockie Dojlidy
1 godzina temu
Uroczystość intronizacji Króla Kurkowego [zdjęcia]
1 godzina temu
Mieszkanka Frydrychowic ma 102 lata!
1 godzina temu


































![Uroczystość intronizacji Króla Kurkowego [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/intronizacja-krola-kurkowego-2026-fot.-artur-gawle0001.jpg)
