Magdalena Biejat oficjalnie ogłosiła, iż w drugiej turze wyborów prezydenckich poprze Rafała Trzaskowskiego. Jak podkreśliła podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, jej decyzja wynika z poczucia odpowiedzialności za przyszłość kraju, a także z konkretnych ustaleń, jakie zapadły po rozmowie z kandydatem Koalicji Obywatelskiej. – Zachęcam wszystkich wyborców Lewicy, by poszli na wybory i postawili tamę skrajnej prawicy...
Biejat: W drugiej turze zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. Zachęcam, by postawić tamę skrajnej prawicy
1 rok temu
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Biejat: W drugiej turze zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. Zachęcam, by postawić tamę skrajnej prawicy
Powiązane
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
1 dzień temu








