Magdalena Biejat, senatorka i kandydatka Lewicy na urząd prezydentki RP, ogłosiła podczas konferencji prasowej w Warszawie, iż pod jej kandydaturą podpisało się aż 419 tysięcy obywateli. Podziękowała wszystkim za zaangażowanie w proces zbiórki podpisów, a także skierowała do Polek i Polaków pełne nadziei przesłanie o znaczeniu pierwszej tury wyborów i roli programu Lewicy jako realnej...
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Biejat dziękuje za 419 tysięcy podpisów: „To siła ludzi”
Powiązane
Rumunia i Mołdawia zjednoczone? Przyjęto projekt ustawy
2 godzin temu

1 rok temu












