W czwartkowym wydaniu programu "Graffiti" rozmowa z ministrą pracy, rodziny i polityki społecznej Agnieszką Dziemianowicz-Bąk. Transmisja od godz. 7:40 w Polsacie, Polsat News, polsatnews.pl i Interii.
Agnieszka Dziemianowicz-Bąk w "Graffiti". Oglądaj od 7:40
1 godzina temu

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk w "Graffiti"
Poprzednie odcinki programu dostępne są TUTAJ.
WIDEO: Lista polityków KO wywołała burzę. Gorąca dyskusja ws. "saloniku VIP"

- Strona główna
- Polityka krajowa
- Agnieszka Dziemianowicz-Bąk w "Graffiti". Oglądaj od 7:40
Powiązane
Gratulacje od Dimy Miedwiedjewa dla Karola Nawrockiego
55 minut temu
Donald Tusk w Niemczech. Ważna deklaracja ws. Ukrainy
58 minut temu
Polecane
Nie pozostawiajmy dziecka w rozgrzanym samochodzie
54 minut temu











