Afera w warszawskim szpitalu. Jest twarda ocena posłanki KO

1 godzina temu
- Albo pan Jędrzejewski pomawia, albo jest to rzecz kompletnie nieakceptowalna - oceniła Marta Golbik. Przewodnicząca sejmowej komisji zdrowia skomentowała w programie "Tłit" aferę w Szpitalu Południowym. Posłanka skrytykowała Naczelną Izbę Lekarską i uznała tłumaczenia o strachu przed utratą pracy za mało wiarygodne.
Idź do oryginalnego materiału