Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Ozorkowie radni większością głosów udzielili burmistrzowi Jackowi Sosze absolutorium za 2025 r. Tym samym Rada Miejska zaakceptowała wykonanie budżetu w minionym roku. Pozytywną opinię o wykonaniu budżetu wydała także Regionalna Izba Obrachunkowa.
Przed podjęciem uchwały o udzieleniu absolutorium radni większością głosów udzielili Burmistrzowi wotum zaufania.
Po podjęciu uchwały o udzieleniu absolutorium przewodniczący Rady Miejskiej Roman Kłopocki i pozostali radni pogratulowali burmistrzowi wykonania budżetu za 2025 r.
Burmistrz Jacek Socha podziękował radnym za udzielenie mu wotum zaufania i absolutorium, a także Skarbnikowi Miasta Mirosławie Piotrowskiej, Sekretarz Miasta Magdalenie Błaszczyk oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego za realizację zadań i wykonanie budżetu w 2025 r.
– Dziękuję państwu radnym za udzielenie mi absolutorium, dziękuję wszystkim pracownikom za realizację zadań w 2025, a także pani Skarbnik i pani Sekretarz za nadzór nad finansami miasta i codzienną działalnością samorządu na rzecz mieszkańców – mówił Burmistrz Jacek Socha. – Prawidłowe wykonanie zeszłorocznego budżetu oraz zaplanowanych zadań i inwestycji to zasługa nas wszystkich, także radnych Rady Miejskiej. Dziękuję za państwa merytoryczne uwagi i owocną współpracę na rzecz rozwoju Ozorkowa
W 2025 r. dochody Ozorkowa wyniosły ponad 121 mln 355 tys. zł, wydatki ponad 122 mln 961 tys. zł.
UM Ozorków











![Kosmiczny spektakl nad Ostrołęką. Zobacz wyjątkowe zdjęcia Czytelnika [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_1941.jpg)

