Drużyna MDP z Ryglic nie tak dawno została Mistrzem Małopolski w Wojewódzkich Halowych Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Województwa Małopolskiego natomiast w ubiegłą sobotę odbyły się I Krajowe halowe zawody sprawnościowe MDP w Grodzisku Mazowieckim, w których nasza drużyna zdobyła wspaniałe 4 miejsce. Jest to najwyższy wynik w historii naszej gminy!
Serdecznie gratuluję!
Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn






![Finał ćwiczenia „Home run’ z udziałem brytyjskich studentów w Żaganiu [ZDJECIA]](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2026/06/5b50f253c52e8cce5c1c3d4e1e0c0359_xl.jpg)

