Ponad 7 milionów złotych rocznie na media Gdańska. Co miesiąc ta sama faktura, ten sam przelew, ten sam kierunek. Pieniądze płyną z budżetu miasta. I to nie są polityczne domysły. To dane z oficjalnych dokumentów urzędu. Sprawa wywołała burzę po wpisie Dominika Mazura z Konfederacji. We wpisie w mediach społecznościowych Mazur alarmuje o skali wydatków na miejską machinę medialną. Jego słowa wywołały dyskusję o przejrzystości finansów i priorytetach samorządu. Na końcu publikujemy umowę miast ze spółką miejską na media miejskie. Ponad 22 miliony złotych. Tyle w trzy lata ma kosztować miejska machina medialna tworzona wokół Gdańskiego Centrum Multimedialnego sp. z
22 miliony na media Gdańska. Konfederacja pyta o priorytety, a my mamy dokumenty
wbijamszpile.pl 2 miesięcy temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- 22 miliony na media Gdańska. Konfederacja pyta o priorytety, a my mamy dokumenty
Powiązane
Bez cudzoziemców cofnęlibyśmy się o 12 lat
31 minut temu
Zrównoważony rozwój zaczyna się blisko ludzi
4 godzin temu
Zrównoważony rozwój to nie chwilowa moda
4 godzin temu
Polecane
Interwencja policji z tragicznym finałem
4 godzin temu
Legia Warszawa mistrzem Polski. Drugi raz z rzędu
6 godzin temu
Legia Warszawa ponownie mistrzem Polski
7 godzin temu








